Foteliki Caretero

Co wyróżnia foteliki samochodowe z systemem ISOFIX?

Każdy rodzic dba o to, aby podróż z najmłodszym pasażerem odbywała się w warunkach maksymalnie bezpiecznych. Z tego względu należy wyposażyć auto w fotelik dla dziecka z ISOFIX. Jest to system zapewniający ujednolicone, stabilne połączenie w samochodach, w których rozwiązanie to występuje. Dzięki temu w przypadku gwałtownego hamowania możesz być spokojny o to, że siedzisko pozostanie na swoim miejscu. Fotelik samochodowy z ISOFIX nie musi już być mocowany pasami bezpieczeństwa dla dorosłych. Ta nowoczesna alternatywa spotykana jest w coraz większej liczbie samochodów.

CARETERO – bezpieczne foteliki montowane za pomocą ISOFIX

W tej kategorii prezentujemy nowoczesne foteliki marki CARETERO. Większość z nich mocowana jest w aucie za pomocą systemu ISOFIX, który gwarantuje szybki montaż, stabilność i bezpieczeństwo w przypadku zderzenia. Foteliki samochodowe z ISOFIX to wszechstronne, wygodne i wytrzymałe rozwiązanie. System ten stał się już normą w produkcji dzisiejszych aut. Dlatego coraz więcej firm projektuje tego typu siedziska. A my wychodząc naprzeciw trendom, oferujemy fotelik dla 4- i 6-latka właśnie z ISOFIX, łącząc estetyczny design z funkcjonalnością. Dostępne modele z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Obowiązkowy element w aucie gwarantujący bezpieczeństwo – fotelik dla dziecka z ISOFIX

Do każdorazowej podróży z małym pasażerem trzeba się odpowiednio przygotować. Na tylnym siedzeniu musi znaleźć się fotelik dla dziecka z ISOFIX, czyli specjalnym systemem montażu gwarantującym bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki niemu nasza pociecha będzie chroniona nawet podczas ewentualnej stłuczki. Foteliki samochodowe z ISOFIX są coraz popularniejsze na rynku, głównie z uwagi na to, że producenci aut dostosowują swoje pojazdy do zmieniających się przepisów oraz unowocześnień technologicznych. Wychodząc temu naprzeciw, oferujemy fotelik dla 4- i 6-latka z ISOFIX marki CARETERO. Wyróżnia je wysokiej jakości wykonanie, estetyczny design oraz funkcjonalność. Sprawdź naszą ofertę i wybierz fotelik w pełni bezpieczny dla Twojej pociechy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl