Laktatory i akcesoria

AVENT 391/11 Laktator elektroniczny AVENT 391/11 Laktator elektroniczny
Producent: Avent
Cena:

539,90 zł

szt.
zobacz więcej
AVENT 392/11 Laktator elektroniczny AVENT 392/11 Laktator elektroniczny
Producent: Avent
Cena:

729,90 zł

szt.
zobacz więcej
AVENT Laktator manualny Basic AVENT Laktator manualny Basic
Producent: Avent
Cena:

204,90 zł

szt.
zobacz więcej
AVENT Laktator manualny standard AVENT Laktator manualny standard
Producent: Avent
Cena:

224,90 zł

szt.
zobacz więcej
AVENT Osłonki na piersi małe AVENT Osłonki na piersi małe
Producent: Avent
Cena:

44,90 zł

szt.
zobacz więcej
AVENT Osłonki na piersi średnie AVENT Osłonki na piersi średnie
Producent: Avent
Cena:

44,90 zł

szt.
zobacz więcej
AVENT Wkładki jednorazowe 24 szt AVENT Wkładki jednorazowe 24 szt
Producent: Avent
Cena:

16,90 zł

szt.
zobacz więcej

Ułatwione odciąganie pokarmu dzięki elektrycznym laktatorom

Odciąganie pokarmu to umiejętność, która przydaje się każdej kobiecie karmiącej. Aby ułatwić tę czynność proponujemy elektryczny laktator firmy Avent. Produkt ten dostosowuje się do kształtu i rozmiaru brodawki, by utrzymać optymalny wypływ pokarmu. Avent elektryczny laktator jest idealny dla kobiet, by pobudzić laktację. Urządzenie płynnie przechodzi z trybu stymulacji do odciągania pokarmu, uzyskując maksymalny wypływ mleka. Dostępny w ofercie laktator Avent elektryczny wyposażony jest w szeroką gamę ustawień. Dzięki temu można go spersonalizować i dostosować według określonych potrzeb.

Ręczne odciąganie pokarmu dzięki manualnym laktatorom

Masz problem z nawałem pokarmu lub wręcz przeciwnie, chcesz pobudzić laktację? Jeśli tak, to powinnaś zaopatrzyć się w ręczny laktator Avent. To przenośne urządzenie umożliwia szybki wypływ pokarmu. Avent laktator ręczny zapewnia wygodne i skuteczne odciąganie mleka. Można go używać nawet w podróży, ponieważ nie wymaga zasilania sieciowego. Produkt firmy Philips Avent to laktator ręczny dostosowany do niemal wszystkich rozmiarów brodawek. Silikonowa nakładka delikatnie się wygina, by ułatwić użytkowanie. W ofercie dostępny jest również laktator elektryczny Avent marki Philips idealny dla każdej mamy karmiącej. Z produktami tego typu odciąganie pokarmu będzie prostsze i przyjemniejsze.

Laktatory Avent – stworzone z myślą o wygodzie mam i ich pociech

Jesteś już kilka miesięcy po porodzie i pragniesz w końcu wrócić do pracy, lecz nadal karmisz piersią? W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się laktator firmy Philips Avent elektryczny lub manualny. Dzięki niemu bez przeszkód odciągniesz pokarm, który możesz przechowywać w lodówce. Produkt Avent – odciągacz pokarmu umożliwia regulację rytmu i podciśnienia, przez co ułatwia wypływ mleka. W ofercie dostępne są przenośne laktatory, których możesz używać w podróży lub po prostu poza domem w zależności od potrzeb. Ponadto niewielkie rozmiary odciągacza pokarmu Avent umożliwiają jego łatwe przechowywanie, przenoszenie i dyskretne użytkowanie. W asortymencie znajdziesz również jednorazowe wkładki laktacyjne ułatwiające karmienie piersią. Wszystkie produkty stworzone są po to, by polepszyć komfort matki i dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl