Sterylizatory

Uniwersalny i praktyczny sterylizator do butelek

Obecnie rodzice mogą korzystać z urządzeń, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie z małym dzieckiem. Należą do nich m.in. sterylizatory parowe Philips Avent, które świetnie przygotowują butelki do następnego karmienia. Niektóre modele dodatkowo suszą i przechowują naczynia i akcesoria, utrzymując ich sterylność do 24h. Wyparzacz Avent nadaje się świetnie do mikrofali dla szybkiego i skutecznego efektu. Cały proces trwa 2 minuty, zabijając do 99,9% groźnych zarazków. Sterylizator do butelek do mikrofali Avent pasuje do większości urządzeń popularnych marek. Został zaprojektowany z myślą o niemal wszystkich kuchenkach mikrofalowych dostępnych na rynku, by być maksymalnie uniwersalnym.

Wyparzacz do butelek – must have dla świeżo upieczonych rodziców

Nowocześni rodzice starają się jak najbardziej zautomatyzować czynności, które wymagają dużo czasu, wolą bowiem spożytkować go na zabawę z maluszkiem lub odpoczynek. Przez to coraz więcej osób korzysta z mikrofalowych sterylizatorów parowych. Za jednym razem można wyparzyć aż 4 butelki jednocześnie, co zdecydowanie przemawia na korzyść tego typu urządzeń. Firma Philips Avent stworzyła wydajne sterylizatory mikrofalowe do użytku poza domem lub w podróży. Lekka konstrukcja umożliwia bowiem łatwe przenoszenie i korzystanie np. podczas wizyt u rodziny czy przyjaciół. Avent sterylizator do butelek dostępny jest również w wersji elektrycznej z dodatkowymi funkcjami suszenia i przechowywania. To sprzęt, który przyda się w każdym domu, gdzie są małe dzieci karmione mlekiem, przekonaj się sam o ich funkcjonalności.

Ułatw sobie codzienne funkcjonowanie z wyparzaczami do butelek

Przy małym dziecku chwila odpoczynku jest niczym zbawienie. Aby ją sobie zapewnić warto ułatwiać codzienne czynności i korzystać z urządzeń, takich jak wyparzacz do butelek Philips Avent. To produkt, który sprawdzi się w przypadku dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym. Avent sterylizator do mikrofali to uniwersalny i niezwykle funkcjonalny sprzęt. Dostępny w naszym asortymencie w atrakcyjnej cenie. Avent sterylizator mikrofalowy zachowuje sterylność nawet do 24h. Dzięki temu w każdej chwili możesz użyć czystej butelki, by nakarmić maluszka. Sterylizator Avent mikrofalowy nadaje się również do wyparzania akcesoriów, takich jak smoczki, laktatory czy kubeczki. Dzięki niemu masz czyste i pozbawione bakterii akcesoria dla swojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl